Bellezza Bohemia - Maďarský ohař krátkosrstý

2020    |    2019    |    2018    |    2017    |    2016    |    2015    |    2014    

2.-3.12.2017 Národní a mezinárodní výstava psů v Karlsruhe (Německo)

2.12.2017 Národní výstava psů Karlsruhe
Posuzující: Dr. Levente Miklos (HU)
GCh. MultiCh. Bellezza Mia Campo Stellare "U" - třída pracovní - výborná 1, Anw.Dt.Ch VDH (CAC VDH), CAC, Karlsruhesieger 2017 (vítěz Karlsruhe 2017), BOS ❤

3.12.2017 Mezinárodní výstava psů Karlsruhe
posuzující: Dr. Willi Güllix (DE)
GCh. MultiCh. Bellezza Mia Campo Stellare "U" - třída šampionů - výborná 1, Anw.Dt.Ch VDH (CAC VDH), res.CAC, res.CACIB, dokončen šampion krásy Německa!!! :)

O víkendu jsme si zajeli na letošní poslední výstavní výlet do zahraničí. Tentokrát jsme jeli do německého Karlsruhe s jediným cílem, dokončit německého šampiona, což se nám povedlo a ještě s třešničkou na dortu v podobě Vítěze Karlsruhe 2017 a titulu BOS u rozhodčího ze země původu z Maďarska. Oba dny Mia soutěžila v konkurenci fen zejména z Maďarska a Německa a oba dny si vyběhala opravdu moc hezké posudky. Tímto Mia splnila podmínky pro udělení v pořadí již čtvrtého šampionátu. Jsem na ní moc pyšná!


24.-26.11.2017 - 3x CACIB Kielce (PL)

Amandine Bellezza Bohemia ❤
24.11.2017 - Carmen Navarro (ESP) - VD3
25.11.2017 - Dr. Cristian Vantu (RO) - V4
26.11.2017 - Dr. Zsuzsanna Balogh (HU) - VD3

Jako první z našich štěňátek si třídu mladých vyzkoušela se svou paničkou růžová Mandynka, a to hned v čerstvých 9 měsících na třídenní mezinárodní výstavě v Polsku. Mandy byla v konkurenci mladých fen nejmladší a potřebuje ještě dospět, ale je moc šikovná. Holky jsou úžasná dvojka a jde jim to spolu skvěle! Jen tak dál, držíme palce na příště. Mandy si ještě před výstavou skočila na kontrolní krevní testy, abychom věděli, jak jí svědčí maso a zda je v pořádku a kromě nepatrně nižšího vitaminu B12 měla testy naprosto v pořádku, což je ta nejlepší zpráva!


18.11.2017 Svatomartinská výstava psů Mladá Boleslav

Posuzující: Leoš Jančík (CZ)
Anella Bellezza Bohemia - třída dorostu - velmi nadějná 1, BIS 3 fena dorost!!! ❤

Dnes se na oblastní Svatomartinské výstavě v Mladé Boleslavi prezentovala naše Nellinka se Simčou. Holky krásně zakončily třídu dorostu a vyběhaly si známku velmi nadějná 1, krásný posudek a v závěrečných soutěžích k tomu přidaly krásné 3. místo o nejkrásnější fenu v dorostu (z cca 15 fen). Máme z vás holky radost, jen tak dál!


4.-5.11.2017 DUOCACIB Praha

4.11.2017 Meznárodní výstava psů Praha
Posuzující: Hana Kunfalvi (CZ)
Alcapone Bellezza Bohemia - třída dorostu - velmi nadějná 1 ❤
GCh. MultiCh. Bellezza Mia Campo Stellare "U" - třída šampionů - výborná 2, res. CAC ❤

5.11.2017 Mezinárodní výstava psů Praha
posuzující: Kardos Vilmos (HU)
Albaxo Bellezza Bohemia - třída dorostu - velmi nadějná 3
Adellaide Bellezza Bohemia - třída dorostu - nadějná 4 ❤

O víkendu se konala mezinárodní výstava psů v pražských Letňanech, kde se nám prostřídala štěňátka ve třídě dorostu a v sobotu soutěžila i máma Mia. Měli jsme na víkend vzácnou návštěvu z Ostravy, kdy se na prcky přijela podívat majitelka táty Baxe a většinu z nich si v kruhu rovnou i vystavila. V sobotu si náš Alcapone ve třídě dorostu vyběhal s paničkou první místo a známku velmi nadějná 1. Miuška měla premiéru a poprvé jí v kruhu předváděla Bára, tedy někdo jiný, než já a já se mohla kouknout na Miu z té druhé strany. Holky to zvládly moc pěkně a ve třídě plné šampionek si vyběhaly krásné druhé místo a titul res. CAC. Čekání na závěrečné soutěže jsme si zkrátili procházkou, kam se na nás přijel podívat poloviční brácha Rauli z druhého vrhu táty Baxe a na závěr ještě naše Nellinka s páníčky. Odpoledne v závěrečných soutěžích se Mia s Capim a Bárou proběhli v soutěži o nejlepší pár a Capíček bojoval v soutěži o nejlepší dorost v obrovské konkurenci asi 50 dorosteců, již bez umístění. V neděli přišli soutěžit Baxík a Adélka se svojí psí sestřičkou Nishou. Neděle pro nás byla o trošku méně úspěšná. Adélku i Baxíčka v kruhu předváděla Bára a jsme na oba moc pyšní, jak krásně se předvedli. Baxík si vyběhal známku velmi nadějná 3 a Adélka nadějná 4. Moc vám všem děkuji za prezentaci!


21.-22.10.2017 VŠESTRANNÉ ZKOUŠKY CACT OMS LITOMĚŘICE

GCh. MultiCh. Bellezza Mia Campo Stellare “U” - III. cena (limitní známka)

O víkendu jsme se s Miou zúčastnily všestranných zkoušek ohařů pořádaných OMS Litoměřice. Zkoušky sice nedopadly úplně podle představ a jak jsme měly nacvičeno, ale Mia je od včerejšího dne všestranná fena ❤
V sobotu ráno na zkoušky nastoupilo 20 psů a v neděli úspěšně dokončila polovina. Byl to opravdu náročný víkend a celkově těžké podmínky, na které nám zejména v poli chyběla praxe. Pole bylo opravdu velké síto. Nicméně jsem na Miu pyšná, protože uklidovala všechny zajíce a srny (že jich tam bylo opravdu hodně). Disciplíny, ze kterých jsem měla strach, např. ohrádka a vlečka s úplně promáčenou liškou, tak ty vyčtyřkovala, a pokazily se nám disciplíny, do kterých bych to neřekla, které nás hodily do III. ceny. Zkoušky došli opravdu zkušení vůdci se zkušenými psy a my, což samo o sobě je pro nás velký úspěch a příští rok si zkusíme cenu opravit. Nicméně “U” už jí nikdo nevezme ❤
Děkuji Pavlovi Švarcovi za pomoc s výcvikem!


21.10.2017 ZKOUŠKY VLOH OMS PRAHA 5 A 6

Alcapone Bellezza Bohemia - I. cena, 225 bodů, nos 4, 1. místo - vítěz zkoušek!

Dnes další úžasná zpráva, tentokrát si svou zkouškovou premiéru vyzkoušel náš Alcapone s páníčkem. Capi v čerstvých 8 měsících a jako nejmladší pes složil zkoušky vloh v I. ceně s 225 body jako vítěz zkoušek!!! Capíček odešel zkoušky v samých 4kách, pouze z klidů před srstnatou dostal za 3, protože na srstnatou zvěř nenarazili. Nemám slov, snad jen děkuji!!!


15.10.2017 ZKOUŠKY VLOH OMS KLATOVY

Adellaide Bellezza Bohemia - I. cena, 211 bodů, nos 4! ❤

Včera si svou zkouškovou premiéru vyzkoušela i naše Adélka s páníčkem.  ❤️   Adélka v 7 měsících a jako nejmladší jedinec na zkouškách složila zkoušky vloh v I. ceně s velikou chválou rozhodčích na její neskutečnou chuť k práci, rychlost, vytrvalost a systém Máme velikou radost z tak krásných výsledků!
Děkuji, že se štěňátkům věnujete i po té pracovní stránce!


7.10.2017 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE

Posuzující: Tibor Havelka
Alcapone Bellezza Bohemia - třída dorostu - velmi nadějná 1
GCh. MultiCh. Bellezza Mia Campo Stellare - třída šampionů - výborná 1, CAC, res. CACIB, dokončen Grandšampion ČR!
pár Mia a Alcapone - užší výběr 5ti nejlepších o BIS pár   ❤️

Včera jsme zavítali na výstavu v Českých Budějovicích, kam jsme jeli společně s naším 7 měsíčním Capíčkem (Alcapone BB), který si s Klárkou v dorostu vyběhal krásný posudek a známku velmi nadějná 1. Mia si ve třídě šampionů vyběhala známku výborná 1 a tituly CAC a res. CACIB, čímž dokončila Grandšampiona ČR! ❤ V závěrečných soutěžích bohužel nebyla soutěž o nejlepší dorost, tak si alespoň Mia, Capi a Klárka střihli premieru v párech, kde si hned naporpvé vedli naprosto perfektně a z 10 párů různých plemen byli vybráni do užšího výběru 5ti nejlepších.


1.10.2017 ZKOUŠKY VLOH OMS KLADNO

Anella Bellezza Bohemia - I. cena, 214 bodů, nos 4, celkově 2. místo!!!   ❤️

Dnešek byl ve znamení zkouškové premiéry pro dvě naše štěňátka. ❤  V 7 měsících si šli vyzkoušet zkoušky vloh Nellinka se Simčou a Baxíček se Soňou. Nellinka strčila do kapsy dospělé psy a skončila s celkovým počtem 214 bodů jako nejlepší ve skupině a celkově na krásném 2. místě!!! Nellča musí vypilovat systém, ale jinak rozhodčí pěli chválu na její energii, rychlost a chuť k práci. Baxíček dnes neměl vůbec svůj den (při zkouškách pak i zvracel) a následně ho limitní známka hodila do III. ceny, tak po dohodě u konce ze zkoušek odstoupili. Nevadí, zkoušky si prošli a nabrali zase nějaké zkušenosti a na jaře si zkoušky zopakují. Jste naši šikuláci!


30.9.2017 Bellezzáčci a jejich výstavní úspěchy

30.9.2017 Mezinárodní výstava psů Tulln (Rakousko)
Posuzující: Mag. Dr. Schimpf Otto (AT)
Ch. Bellezza Mia Campo Stellare
třída šampionů - výborná 1, CACA, res. CACIB, započat grandšampion Rakouska

30.9.2017 Oblastní výstava Džbán
Posuzující: Ing. Jiří Formánek
Albaxo Bellezza Bohemia - třída dorostu - velmi nadějná 3

30.9.2017 Oblastní výstava Rokycany
Posuzující: Mgr. Božena Ovesná
Adellaide Bellezza Bohemia - třída dorostu - velmi nadějná 1

Dnes Bellezzáčci soutěžili hned na 3 různých místech v ČR i v zahraničí. Baxík se s paničkami zúčastnil Oblastní výstavy v Praze na Džbáně, kde v konkurenci 5ti dorostenců dostal známku velmi nadějná 3 s krásným posudkem Adélku dnes předvedl páníček na Oblastní výstavě v Rokycanech, kde si rovněž vyběhali krásný posudek a známku velmi nadějná 1. Máma Mia si na otočku zajela na mezinárovní výstavu do rakouského Tullnu, kde si vyběhala tituly CACA, res. CACIB a započala tak čekatelství na grandšampiona Rakouska ❤
Moc všem děkuji za krásnou prezentaci, máme z vás radost!!!


28.9.2017 Podřipská výstava Martiněves

Posuzující: Iuza Beradze
Posuzujcí BIG VII.: Mgr. Božena Ovesná

Anella Bellezza Bohemia
třída dorostu - velmi nadějná 1, o BIS dorost užší výběr 7 nejlepších dorostenců (z 22)   ❤️

Ch. Bellezza Mia Campo Stellare
třída vítězů - výborná 1, vítěz třídy, Krajský vítěz a v závěrečných soutěžích BIG1 VII. FCI skupiny!    ❤️

Dnešní státní svátek jsme strávili na krásné krajské výstavě v Martiněvsi, kam jsme jeli společně s naší Nellinkou. Nellinka si s paničkou vyběhaly známku velmi nadějná 1 a v závěrečných soutěžích ve velké konkurenci dorostenců postoupily do užšího výběru mezi 7 nejleších dorstenců. Nellinka je neuvěřitelně klidná, hodná a poslušná fenečka, kam se na ní hrabe její máma. Mia si dnes vyběhala Krajského vítěze a v závěrečných soutěžích za VII. FCI skupinu ohařů vyhrála 1. místo!!! Mia se proběhla i s Anetkou v soutěži juniorhandlingu, kde se sice holky neumístily na prvních 3 místech, ale i tak si vysoutěžily krásný pohárek


10.9.2017 - Barvářské zkoušky Kučeř (OMS Písek) a Oblastní výstava Žiliny (SK)

Ch. Bellezza Mia Campo Stellare - I. cena, 2. místo ❤

Dnes jsme se zúčastnili barvářských zkoušek pořádaných OMS Písek v krásné honitbě Kučeř. Od rána nám počasí vůbec nepřálo a po celou dobu zkoušek dost pršelo. Mia byla naprosto skvělá, až na malé zaváhání při barvě, která vedla poměrně těžkým terénem dost vysoké mokré trávy a přes barvu jí přeběhla srna, což nás stálo 1. místo. Mia zkoušky dokončila v I. ceně, se 102 body, na celkovém krásném 2. místě (ve skupině nejlepší) a s velikou chválou rozhodčích, čehož si moc vážíme ❤️ Nezažila jsem ještě tak krásně zorganizované zkoušky! Moc děkujeme Míše Kolískové za doprovod a podporu během zkoušek


Oblastní výstava Žilina (SK)
Posuzující: Jan Ryk (PL)
Amandine Bellezza Bohemia - třída dorostu - velmi nadějná 1, dokončen šampion štěňat SK! BIS 3 v párech s tátou Baxem

Další krásná zpráva tentokrát ze Slovenska, kde si na oblastní výstavě v Žilině naše Mandynka vyběhala známku velmi nadějná 1 a dokončila tak šampiona štěňat SK! Máme první malou "šampionku" Na závěr se Mandy poprvé proběhla s tátou Baxem v závěrečném kruhu o nejkrásnější pár a vyhráli krásné 3. místo!!!


9.9.2017 34. Podještědská výstava psů Liberec

Posuzující: Tibor Havelka (SK)
Ch. Bellezza Mia Campo Stellare - třída vítězů - výborná 2 :)

Jako každý rok jsme dnes byli na Podještědské výstavě v Liberci, kde si Mia vyběhala, i přes ne úplně dobrou kondici po prvním hárání od štěňátek, moc hezký posudek a známku výborná 2. Na závěr si s Anetkou zasoutěžila v juniorhandlingu, kde bylo přihlášených 16 dětí a holky se dostaly do užšího výběru 6 nejlepších.


26.8.2017 Krajská výstava Džbán

Posuzující: Olga Dolejšová
Alcapone Bellezza Bohemia - třída dorostu - velmi nadějná 1, BIS dorost !!! ❤

Dnes se náš Alcapone se svou paničkou prezentoval na krajské výstavě na Džbáně poprvé ve třídě dorostu. Capi s Klárkou získali známku velmi nadějná 1, krásný posudek a v záveřečných soutěžích vyhráli rovnou BIS dorost (z cca 16 jedinců) !!! ❤️ Jsme na vás moc pyšní, jste skvělá dvojka!


19.-20.8.2017 - MVP Bratislava a MVP Innsbruck

19.8.2017 MVP Bratislava (SK)
Posuzující: Duško Šormaz (SRB)
Amandine Bellezza Bohemia - třída štěňat - velmi nadějná 1 ❤

19.8.2017 MVP Innsbruck (AT)
Posuzující: Willi Gulix (AT)
Ch. Bellezza Mia Campo Stellare - třída otevřená - výborná 1, CACA, CACIB, BOB, dokončen šampion Rakouska!

20.8.2017 MVP Bratislava (SK)
Posuzující: Jozef Jursa (SK)
Amandine Bellezza Bohemia - třída dorostu - velmi nadějná 1 ❤

20.8.2017 MVP Innsbruck (AT)
Posuzující: Monika Blaha (AT)
Ch. Bellezza Mia Campo Stellare - třída pracovní - výborná 1, CACA ❤

Tento víkend Bellezzáčci bojovali hned ve dvou zemích. Na Slovensku se na mezinárodní výstavě předvedla naše Mandy s Martinkou a holky si vyběhaly po oba dny známku velmi nadějná 1, pěkný posudek a na závěr se proběhly i v závěrečném kruhu v obrovské konkurenci štěňátek v sobotu a v neděli poprvé mezi dorostenci. ❤ Ve stejnou dobu v Rakousku soutěžila máma Mia a vyběhala si též moc hezké posudky a tituly 2x CACA, CACIB, BOB a hned v sobotu tak dokončila rakouského šampiona ❤13.8.2017 Sdružená výstava Zákupy

Posuzující: Ing. Lucie Svobodová (CZ)
Alcapone Bellezza Bohemia - velmi nadějná 2 (8/9 štěňat) ❤
Adellaide Bellezza Bohemia - velmi nadějná 2 (9/10 štěňat) ❤
Anella Bellezza Bohemia - velmi nadějná (9/10 štěňat) ❤

Posuzující: Ivana Letić-Pajkić (SRB)
Ch. Bellezza Mia Campo Stellare - třída vítězů - výborná 3 (6/6 fen) ❤


V neděli jsme se s Miou a některými štěňátky zúčastnili Sdružené výstavy v Zákupech, kde byla největší účast MOK v historii - celkem 140 jedinců. Všichni si vedli moc pěkně. Matka pluku si v konkurenci 5 krásných šampionek vyběhala pěkný posudek a hodnocení výborná 3 a konečně máme také ve sbírce hezkou dřevěnou medaili. Štěňátka si vedla více, jak dobře. Všichni mají hezký posudek a známku velmi nadějná. Capíček a Adélka k tomu ještě přidali třešničku na dortu v podobě krásných 2. míst každý ve své kategorii ve velké konkurenci štěňátek. Na závěr jsme se všichni proběhli v závěreném kruhu za Progeny, Mia s Anetkou a Capík s Klárkou vyzkoušeli juniorhandling, kde se při své úplné premiéře ještě Klárka s Capíčkem umístili na krásném 3. místě! Všem moc gratulujeme, jen tak dál, jsme na vás pyšní.


12.8.2017 Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav

Posuzující: Jadwiga Konkiel
Ch. Bellezza Mia Campo Stellare - třída šampionů - výborná 1, CAC (ze 3 fen) ❤

Dnes jsme se s Miou účastnili mezinárodní výstavy v Mladé Boleslavi, kde se Mia moc hezky prezentovala a vyběhala si v konkurenci tří šampionek hodnocení výborná 1, CAC a opravdu moc hezký posudek. A opět naše prokleté res.CACIBy. :) Tentokrát panička blbě pochopila paní posuzující a tak o res.CACIB opět neběžěla :) Teď už jsme alespoň zase blíže k získání Grandšampiona ČR.


5.8.2017 Krajská výstava psů Kladno

Posuzující: Leoš Jančík (BIS puppy a juniorhandling: Antonín Mudra)
Anella Bellezza Bohemia - třída štěňat - velmi nadějná 1, BIS 3 puppy (z cca 14 štěňátek) ❤
Ch. Bellezza Mia Campo Stellare - třída vítězů - výborná 1, vítěz třídy, Krajský vítěz, nejlepší jedinec plemene
Mia a Anetka juniorhandling - 1. místo (ze 6 dětí) ❤

Dnešek ve znamení premiér :) Dnes měla svou výstavní premiéru naše Nellinka, a to s nádherným výsledkem, kdy si se Simčou nejprve vyběhaly známku velmi nadějná 1 a následně v závěrečných soutěží krásné 3. místo ze 14 štěňátek Další premíru měla moje 11 letá sestřička Anetka, kterou jsem přihlásila ze srandy do juniorhandlingu. Nicméně Anetka s Miuškou velmi poctivě cvičila a dnes si holky stoply na bednu a vyhrály rovnou 1. místo (ze 6 dětí). Z výsledků máme velikou radost!!!


15.7.2017 Národní výstava psů Mladá Boleslav

Posuzující: MVDr. František Šimek
Albaxo Bellezza Bohemia - třída štěňat - velmi nadějná 2 ❤
Ch. Bellezza Mia Campo Stellare - třída vítězů - výborná 1, CAC, započat Grandšampion ČR

Poprvé se společně na výstavě předvedla Miuška a její štěndo Baxíček :) Pan rozhodčí byl přísný a známkami VD nešetřil, tak máme z takových krásných výsledků velkou radost!


1.7.2017 Národní výstava psů Klatovy

Posuzující: Miroslav Václavík
Albaxo Bellezza Bohemia - třída štěňát - velmi nadějná 1 ❤

V sobotu měl svou výstavní premiéru další Bellezzáček, tentokrát náš Baxíček se svými paničkami. Vedli si moc pěkně a hned na poprvé získali známku VN1 a na závěr se proběhli i v závěrečném kruhu, což se někomu nepovede za celou dobu ❤ Baxík se panu posuzujícímu moc líbil. Jen tak dál, máme z vás radost!


26.6.2017 - !!! Mia 4. narozeniny !!!

Dnes jsou tomu 4 roky, co se nám změnil život a narodilo se naše zrzavé štěstí ❤ Miuško naše milovaná, přejeme ti hlavně zdravíčko, protože lásku a štěstí máš. Buď stále tak prdlá a úžasná ❤ Bez tebe bychom nebyli MY.
Stejně tak přejeme krásné narozeniny celému vrhu "B" Campo Stellare - Bellince, Berrynce, Amber, Bandimu, Bowiemu, Rockymu, Djangovi a Baronovi ❤ Mia posílá bráškům a ségrám hubana


18.6.2017 - Krajská výstava Benátky nad Jizerou

Posuzující: Ing. Leoš Jančík
Ch. Bellezza Mia Campo Stellare - třída vítězů - výborná 1, vítěz třídy, Krajský vítěz a užší výběr mezi 6 nejlepších fen o BIS fena (z cca 15 fen) ❤
Dnes jsme se zcela tradičně jako téměř každý rok zučastnili Krajské výstavy v Benátkách nad Jizerou. Mia se panu poduzujícímu moc líbila a vyběhala si krásný posudek a titul Krajský vítěz Benátek nad Jizerou 2017 ❤ V závěrečných soutěžích se dostala do užšího výberu 6ti nejlepších fen výstsvy (cca z 15). Na výstavě nám dělala doprovod naše Nellinka se svou paničkou, které nemohly soutěžit, protože Nellince budou 4 měsíce až za 2 dny, tak to časově o 2 dny nevyšlo, ale nevadí, alespoň se socializuje a holky nám dělaly super společnost.


10.-11.6.2017 - Mezinárodní výstava Klagenfurt (Rakousko)

10.6.2017 Doppel CACIB Klagenfurt
Posuzující: Erwin Deutscher (AT)
Ch. Bellezza Mia Campo Stellare - třída pracovní - výborná 1, CACA, CACIB, Crufts qualification 2018, BOS ❤

11.6.2017 Alpensieger Klagenfurt 2017
Posuzující: Niksa Lemo (HR)
Posuzující BIG FCI VII: Siewart Falk (DEU) Ch. Bellezza Mia Campo Stellare - třída šampionů - výborná 1, CACA, CACIB, Alpensieger 2017, BOB, Best in group 4 FCI VII. ❤

První den si Mia na mezinárodní výstavě v rakouském Klagenfurtu v konkurenci rakouských a maďarských jedinců vyběhala ve třídě pracovní výborná 1, CACA, CACIB, BOS ❤ Mia tak, necelé 2 měsíce po ukončení kojení a odchodu štěňátek, splnila podmínky pro udělení mezinárodního šampiona C.I.B. a získala kvalifikaci na Crufts 2018 do anglického Birminghemu ❤ Druhý den byl pro nás velmi úspěšný a měly s Miuškou možnost zaběhat si v závěrečném kruhu při závěrečných soutěžích, kde jsme si vyběhaly v konkurenci mnoha krásných jedinců FCI skupiny VII. krásné 4. místo, tedy BIG 4 ❤ Máme obrovskou radost a jsme na tu naší holku moc pyšní ❤


10.6.2017 - Oblastní výstava Štrbské pleso (Vysoké Tatry, Slovensko)

Posuzující: Gabriela Ridarčíková (SK)
Amandine Bellezza Bohemia - třída štěňát - velmi nadějná 1, res. BIS puppy ❤
Naše Mandynka se svou paničkou měly dnes premiéru na oblastní výstavě na Štrbském plese :) Mandy se jako nejmladší štěňátko celé výstavy (3,5 měsíce) předvedla na jedničku s hvězdičkou a získala nejen známku velmi nadějná 1, ale krásný posudek a jako třešničku na dortu si v závěrečných soutěžích holky vyběhaly res. BIS puppy ❤ Nedokáži slovy popsat, jak moc jsme na holky pyšní ❤ Jen tak dál :)3.- 4.6.2017 - CACIB Nitra (Grand prix Slovakia 2017 a Derby winner show 2017)

O víkendu 3.-4.6.2017 jsme si udělali výlet k sousedům na Slovensko na mezinárodní výstavu v Nitře, kde si Mia, teprve měsíc a půl od ukončení kojení štěňátek, vyběhala tituly res.CAC, CAC a res. CACIB a započala tak čekatelství slovenského šampiona krásy ❤ V sobotu jsme přišli o možnost běžet o res. CACIB, protože si Miuška s páníčkem odskočili ven :-D, ale jako třešničku na dortu jsme si v sobotu odpoledne udělali výlet na Liptovsku Maru za manželem Baxíkem a naší růžovou holčičkou Mandy (Amandine Bellezza Bohemia), ze které roste krásná a šikovná fenečka ❤ Příští víkend vyrážíme na dvoudenní výstavu do Rakouska, tak nám držte palce :-)

27.5.2017 - Zkoušky vloh CACT!

Dne 27.5.2017 jsme se s Miou zúčastnili zkoušek vloh pořádaných Klubem krátkosrstých ohařů ČR v Brodcích nad Jizerou. Vytáhli jsme si poslední los č. 15, tudíž jsme ve všem startovali poslední a počasí nám přálo až moc. Těch 30 stupňů na otevřeném poli se trochu projevilo na rychlosti a vytrvalosti Miuščina jindy rychlého hledání. Mia si vyběhala téměř samé čtyřky, kromě dvou trojek z rychlosti a vytrvalosti. Výsledkem je tedy I. cena, 223 bodů, celkově 6. místo (z 15 psů; 2. místo za plemeno MOK, nos 4) S výsledkem jsme moc spokojení a Mia tak udělala další krok k získání mezinárodního titulu C.I.B.


8.5.2017 - 1. sraz vrhu "A" Bellezza Bohemia

I přes ne úplně pěkné počasí jsme dnes podnikli první společnou procházku našeho vrhu "A",
kde se sešlo 5 našich prcků z 8. Štěňátka rosotu před očima.


Zleva Allumia (oranžová), Alcapone (zelený), Albaxo (modrý), Mia (mamina),
Anella (červená), Dobby (adoptovaná sestřička Nellinky) a Aimee (žlutá)

30.4.2017 - Poslední video z 8. týdne štěňátek u nás doma ❤

17.4.2017 - Odchod štěňátek do nových domovů...

14.4.2017 - Štěňátkům na rozloučenou ❤

Tak už se nám prckové postupně rozutekli do nových domovů. Někteří odešli dnes, ostatní během následujících dní :( Můj vysněný první vrh, moje první vymazlená miminka... Bellezzáčci moji milovaní, jste ta nejlepší a nejčistotnější štěňátka, která jsem mohla napoprvé mít ❤Bude se mi po vás nesmírně stýskat, ale vybrali jsme vám s páníčkem a maminkou Miuškou úžasné rodiny, kde se budete mít krásně a budete milováni jako u nás ❤ My na vás nikdy nezapomenem a vždy tu pro vás a vaše nové páníčky budeme ! Těším se, jak porostete a věřím, že z vás budou zdraví, krásní, šikovní pejsci a že svou láskou, věrností a oddaností obohatíte svým novým páníčkům život!

12.4.2017 - Štěňátka v postoji 7,5 týdne11.4.2017 - Očkování, tetování a čipování

Dílo dokonáno ☺ Bobešci jsou naočkovaní, očipovaní, natetovaní a mají své pasy. Byli stateční všichni ❤ U očkování a čipovaní téměř nikdo ani nekvikl a u tetování jsem to čekala o dost horší. Holky byly větší hrdinky, než kluci. Pan doktor štěňátka kompletně prohlédl a říkal, že je to krásný vyrovnaný vrh, všichni mají správný skus a vše je, jak má být. Teď už tu všichni zase řádí. Jsem ráda, že to máme za sebou a teď už si jen užijeme poslední společné dny.10.4.2017 - O víkendu nás navštívil taťka Baxík ❤

9.4.2017 - 7. týden života našich prcků

8.4.2017 - Štěňátka 6,5 týdne

2.4.2017 - 6. týden našich Bellezzáčků

31.3.2017 - Máme 5,5 týdne a první také postojovky ❤

30.3.2017 - Štěňátka a jejich 5. týden života

30.3.2017 - Štěňátkům přišly dospělácké obojky

Myslim, že budou prckům moc slušet. Obojky i foto od Muarel29.3.2017 - Malí cestovatelé

Bellezzáčci už druhý den cestují, abychom využili krásného počasí a už jim to šlo dnes o moc lépe.

24.3.2017 - Bellezzáčci 4,5 týdne ❤23.3.2017 - Mezinárodní den štěňátek ❤

Když byl ten mezinárodní den štěňátek, tak si připomeneme naše Bellezáčky, jací to byli mrňousci ještě před týdnem ❤ Neskutečné, jaké dělají každým dnem pokroky ❤ Dnes už máme doma téměř velké pejsky :)

22.3.2017 - Štěňátka mají oficiálně jména a budoucí páníčky!

Po víkendovém maratonu návštěv mají štěňátka finálně nové budoucí páníčky a víme, jak se které štěňátko bude jmenovat. Všem štěňátkům budou jejich noví páníčci říkat jmény, která budou mít štěnda zapsaná v průkazu původu, za což jim moc děkuji! Všechna štěňátka nám zůstanou v Praze a okolí, až na růžovou fenečku, která za měsíc bude bydlet na Slovensku ❤ Dále mají štěňátka přidělena čísla zápisu (tetovací čísla). Věříme, že jsme pro naš prcky vybrali ty nejlepší páníčky a že se budou mít krásný život po boku milující rodiny!

Pejsci:
Albaxo Bellezza Bohemia - modrý pejsek - č. 5930
Alcapone Bellezza Bohemia - zelený pejsek - č. 5931
Anthony Bellezza Bohemia - hnědý pejsek - č. 5932

Fenečky:
Adellaide Bellezza Bohemia - fialová fenečka - č. 5933
Aimee Bellezza Bohemia - žlutá fenečka - č. 5934
Allumia Bellezza Bohemia - oranžová fenečka - č. 5935
Amandine Bellezza Bohemia - růžová fenečka - č. 5936
Anella Bellezza Bohemia - červená fenečka - č. 5937

Dokonce máme i malou Miušku a malého Baxíka :)21.3.2017 - Štěňátka vs. masíčko :)

Tak už máme oficiálně od včera doma 8 nových barfistů ❤ Jako první "dospělácké" jídlo štěňátka dostala jemně povařené krůtí masíčko, vařenou mrkvička a vše rozmixované s kozím mlíčkem ☺ Vyprávět, jak jim to chutnalo asi nemusím � Dnes večer už dostanou syrové masíčko17.3.2017 - Štěňátka už umí pěkně zlobit

12.3.2017 - První příkrm

Dnes dostala štěňátka poprvé na zkoušku kaši z kozího mlíčka, aby se postupně naučila jíst, než začneme pořádně přikrmovat :) Miuška je chodící mlékárna a mlíčka má pořád spoustu :) Nicméně prckům kaše moc chutnala a byla úplně všude :D Dnes štěnda dostala i první hračky - malé myšičky z Ikey

9.3.2017 - Máme za sebou další focení ❤

Prckové nám rostou před očima, vrtí ocásky, vrčí, štěkají a koušou, ale zatím bez zoubků ❤ člověk by nevěřil, jak jsou takoví drobečci čistotní... z 90% čůrají i kakají na podložku na jedné straně bedny. Před chvílí se probudili a všichni do posledního odcupitali přes celou bednu čůrat na podložku a jakou mají radost, když je člověk chválí.7.3.2017 - Včera bylo štěňátkům 14 dní a tak si zaslouží další videoklip

6.3.2017 - Štěńátkům jsou 2 týdny :-)

Dva týdny uběhly jako voda a doma máme 8 cvalíků, kteří jsou do posledního děsně aktivní a mají se čile k světu ☺ Všechna štěňátka již vidí, chodí, vrčí, poštěkávají, i když občas zvuky stále připomínají mončičáky. O víkendu jsme poprvé stříhali drápky a dnes mají za sebou první odčervení, které zvládli bez vedlejších účinků ☺ Přikládám tabulku, kde je vidět, jak štěňátka prospívají a že má Miuška opravdu vydatné mlíčko

5.3.2017 - Za chvíli nám štěňátka Miušku sežerou


4.3.2017 - Pan zelený už na nás vidí

27.2.2017 - štěňátkům je týden!

Dnes mají naše štěňátka týden ❤ Před týdnem v tuto dobu už jsme finálně ukončovali porod a dnes už mají pupíčci okolo 1 kg. Níže je vidět, jak prospívají a hlavně, jak jim chutná (v pořadí, jak se narodili).

24.2.2017 - štěňátka mají 4 dny

První 4 dny našich miláčků v 6-ti minutovém sestřihu ❤ doporučuji i se zvukem.

23.2.2017 - Naši kulíšci v celé své kráse

20.2.2017 - Máme štěňátka!!!

Datum, na které nikdy nezapomeneme, kdy nám Mia dala krásný dárek na půlroční výročí svatby a přivedla na svět náš vrh "A" Bellezza Bohemia! Vše proběhlo rychle a bez jakýchkoli komplikací. Miuška byla naprosto úžasná a přivedla na svět 8 krásných, zdravých a vyrovnaných štěňátek v poměru 5 feneček a 3 pejsků ❤
Všichni se mají čile k světu a jsou to cvalíci :-) Dnes jsme byli na veterině na kontrole a prý jsou všichni vč. maminy v pořádku, pěkně živení a porod byl ukázkový :)

1. modrý pejsek - 17:03, váha 490 g
2. červená fenečka - 17:37, váha 462 g
3. růžová fenečka - 18:18, váha 483 g
4. žlutá fenečka - 18:36, váha 445 g
5. fialová fenečka - 19:08, váha 445 g
6. zelený pejsek - 19:12, váha 503 g
7. oranžová fenečka - 20:02, váha 515 g
8. hnědý pejsek - 21:19, váha 474 g

Hlavně ať jsou štěňátka i mamina v pořádku a hezky prospívají.
Aktuálně jsou všechna štěňátka rezervována!

19.2.2017 ŠTĚŇÁTKŮM SE U MAMINKY V BŘÍŠKU SE LÍBÍ

...a ven se jim zatím nechce. ❤

18.2.2017 POROD SE BLÍŽÍ

Pro štěňátka již máme vše připravené a tešíme se na jejich příchod.
Uvidíme, kdy se Mia rozhodne přivést miminka na svět. ❤️Mia, 61. den

14.2.2017 MIUŠKA PŘEJE VŠEM KRÁSNÉHO VALENTÝNA


7.2.2017 KOLIK ŠTĚŇÁTEK TAM VIDÍTE? :)1.2.2017 KRYCÍ PLAKÁT VRHU A BELLEZZA BOHEMIA18.1.2017 !!! BŘEZOST POTVRZENA !!!

Tak tam jsou ... a prý jich nebude málo!


Průběh březosti naší Miušky můžete sledovat ZDE.

Máme nakryto !!!

✔️ 28.10.2016 ... plácli jsme si
✔️ 20.12.2016 ... den D
     15.01.2017 ... první ultrazvuk
     ... a dál ??? To už je na přírodě

7.1.2017 MVP Norimberk

Dne 7.1.2017 jsme se vydali na mezinárodní výstavu do německého města Norimberk. Mia si ve třídě šampionů vyběhala krásný posudek s hodnocením - výborná 1, Anw. Dt. Ch. VDH. Nyni nám zbývají jen 2 tituly VDH a budeme mít doma šapionku Německa!Novinky z roku 2016: ZDE

webové stránky, grafika pro chovatele a focení psů cernohubova.com    NÁVŠTĚV