Bellezza Bohemia - Maďarský ohař krátkosrstý

2020    |    2019    |    2018    |    2017    |    2016    |    2015    |    2014    

PF 2016 - KRÁSNÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!

Chtěli bychom všem popřát krásné a pohodové Vánoce a do nového roku jen to nejlepší :)

PŘEJEME VŠEM KRÁSNOU ČTVRTOU ADVENTNÍ NEDĚLI :)

PŘESTOŽE UŽ ZAČÍNÁ ZIMA, TAK SE NEFLÁKÁME :)

Lovecký výcvik u Pavla Švarce v Drahňovicích. Aktuálně cvičíme na příští rok na lesní zkoušky :)

MAĎÁRCI NA MORAVĚ VE SKLÍPKU :)

Na začátku listopadu jsme s našimi maďařími kamarády vyjeli na víkend na Moravu do sklípku. Bylo to moc fajn :)

VÝSTAVNÍ PŘÍPRAVA

Aktuální foto Miušky v postoji. Momentálně nás čeká dvoudenní mezinárodní výstava na Slovensku v Nitře. Držte nám palce :)

PODZIMNÍ ZKOUŠKY - MIA SPLNILA POSLEDNÍ PODMÍNKU CHOVNOSTI!

Tak i na nás se dnes usmálo zkouškové štěstí a došly jsme s Miuškou podzimní zkoušky OMS Litoměřice v I. ceně na celkovém 7. místě :) Tímto Mia splnila poslední podmínku chovnosti a máme doma chovnou a lovecky upotřebitelnou fenečku! :) Jsem ráda, že jsem se na poslední chvíli rozhodla a na zkoušky nás přihlásila. Přestože nám počasí moc nepřálo (4 stupně, mokro a šílená mlha), k tomu Miušky stržený polštářek na zadní tlapičce a poprvé jsme se dostaly do takto zazvěřené honitby, tak jsme s Miou došly do konce úplně samy z celé naší skupiny (všichni odpadli na prvních disciplínách). Máme obrovskou radost! Moc děkuji Pavlovi Švarc​ovi za intenzivní výcvik a cenné rady, bez něj bychom to nezvládly a už se těšíme na přípravu na další zkoušky! :) Také děkujeme Barunce od Baxíčka (Bax Hostýn Hunter​) za dnešní psychickou podporu při zkouškách, že to s námi celé v takových podmínkách absolvovala! Nějaká prvenství přeci jen máme... došly jsme zkoušky jako jediná ženská s jediným maďarským ohařem a jediné z celé skupiny :D

MIA NA DOVOLENÉ V ITÁLII - LAGO DI COMO ZÁŘÍ 2015

V září jsme se vydali na dovolenou a kam jinam než do Itálie :) Letos jsme si vybrali oblast u Lago di Como. Procestovali jsme města a okolí jezera Como, udělali jsme si výlet do Milána a do Švýcarska, kde jsme navštívili např. Swiss miniature (Švýcarsko v miniaturách), které se nám moc líbilo a také jsme vyjeli lanovkou na horu Monte Bree. I když nám sem tam pršelo, tak se nám dovolená moc líbila a myslím, že jsme si jí užili my i Miuška. letos byla Mia opět jediný člen naší rodiny, který se koupal :D

18.7.2015 A 19.7.2015 - NVP MLADÁ BOLESLAV A NVP LUBIN (POLSKO)

Máme za sebou velice náročný, ale také velice úspěšný víkend :) V sobotu 18.7.2015 jsme se s Miuškou, i přes veliké horko, zúčastnily Národní výstavy psů v Mladé Boleslavi, kde jsme si ve velké konkurenci společně vyběhaly V1 a náš v pořadí třetí titul CAC s krásným posudkem od pana rozhodčího Oldřicha Nehyby. Výstavní maraton pokračoval i následující den, kdy jsme v neděli 19.7.2015 poprvé zavítali na Národní výstavu psů v Lubinu (Polsko). Potkali jsme zde mnoho Čechů i z řad maďarských ohařů. Mia se krásně předvedla a domů jsme si přivezli známky a tituly: V1, CWC, Národního vítěz, Nejlepší fena a BOS :) Posuzoval polský rozhodčí Jan Ryk. Na závěr jsme se se s Miuškou ještě proběhly v kruhu při závěrečných soutěžích o nejkrásnějšího pracovního psa, kde ve velké konkurenci statných psů ruzných plemen, neměla Mia jako "křehká" fenečka velkou šanci, ale i tak jsme se snažily a jsem na ní pyšná, že i přes takové horko oba dny se dokázala takhle krásně předvést! Tímto Mia započala také polský šampionát a máme doma čekatelku českého a polského šampióna! :)

26.6.2015 OSLAVILA MIA SVÉ 2. NAROZENINY VE VELKOLEPÉM STYLU :D

Dnes jsou to 2 roky, co se narodilo naše zrzavé štěstí :o) Přejeme ti Miuško krásné narozeniny! Buď stále tak skvělá kamarádka a parťačka jako do teď :) Stejně tak s Miuškou přejeme vše NEJ všem sestřičkám a bráškům z ChS Campo Stellare!

KRAJSKÁ VÝSTAVA V BENÁTKÁCH NAD JIZEROU 13.6.2015

V sobotu 13.6.2015 jsme se s Miuškou zúčastnily Krajské výstavy v Benátkách nad Jizerou - Bellezza Mia Campo Stellare, mezitřída, posuzovala Mgr. Božena Ovesná - výborná 1, vítěz třídy, krajský vítěz :) Opět máme moc pěkný posudek a velikou radost! Je to naše holka šikovná :)

23.5.2015 - NORD BOHEMIA CANIS 2015

Pokračujeme úspěšně dál :) V sobotu 23.5.2015 jsme se s Miuškou účastnily Mezinárodní výstavy psů v Litoměřicích. Na to, že hlásili ošklivé počasí, tak bylo až moc krásně a myslím, že výstava se celkově vydařila. Posuzovala paní rozhodčí Hana Kunfalvi a my si spolu v mezitřídě vyběhaly známku V1 a náš druhý titul CAC a opět s moc pěkným posudkem. Musíme pogratulovat našemu bráškovi Bandimu (Bandito Campo Stellare) ke krásnému úspěchu, kdy se svojí paničkou Jančou také v mezitřídě vyběhali známku V1 a svůj první titul CAC a to samé našemu budoucímu ženichovi Baxíkovi (Bax Hostýn Hunter), který se svou paničkou Barčou rovněž vyběhal známku V1 a titul CAC :) parádní výsledky!

PODKRUŠNOHORSKÁ OBLASTNÍ VÝSTAVA LOVECKÝCH PSŮ 16.5.2015

V sobotu 16.5.2015 jsme se s Miuškou zúčastnily Podkrušnohorské oblastní výstava psů loveckých plemen v Červeném Hrádku - Bellezza Mia Campo Stellare, mezitřída, posuzoval MVDr. František Šimek - výborná 1, vítěz třídy, oblastní vítěz :) Dále Miuška porazila i psa ze skupiny maďarů a dostala se do závěrečných soutěží, kde jsme se dále dostaly do užšího výběru 5ti nejlepších psů výstavy :) Máme opravdu krásný posudek a velikou radost!!!

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PRAHA 2.5.2015 - PRAGUE EXPO 2015

V sobotu 2.5.2015 jsme se s Miuškou účastnily Mezinárodní výstavy psů v Praze v Letňench, kde jsme si vyběhaly V1 a náš první titul CAC s krásným posudkem, kde mimo jiné máme napsáno "výborně předvedena", což je veliký úspěch i pro mě :D Posuzoval pan RNDr. Petr Dvořák.

MIA NA VELETRHU FOR PETS 2015

Již od čtvrtka 9.4.2015 do neděle 12.4.2015 začíná na výstavišti v Letňanech veletrh chovatelských potřeb FOR PETS 2015. Kdo na něj zavítáte, tak nezapomeňte navštívit stánek ARCHY ZVÍŘAT (www.archa-zvirat.cz; FB: Archa zvířat), mj. tam na dvou velikých plakátech uvidíte modelku Miušku :)

VESELÉ VELIKONOCE PŘEJE ZAJÍČEK :)

TRÉNUJEME VÝSTAVNÍ POSTOJ :)

Jelikož paníčka nelenila a přihlásila mě v nejbližší době na několik výstav, tak musím pilně trénovat výstavní postoj, který mě táááák nebaví :)

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2015 :)

Tak jsme přežili Silvestr :) Hned ráno 31.12.2014 jsme vyrazili s našimi maďařími kamarády Lukášem, Barčou a jejich Baxíkem a s Renčou, Martinem a jejich Aileynkou na pořádný zimní výlet na Kokořín, kde jsme se prošli kolem celého hradu krásnou zimní přírodou a pejsky pořádně utahali :) potom jsme se zastalvili na pozdní oběd do naší oblíbené restaurace Al Mulino v Dolních Počernicích a i tam nechali pejsky vyběhat ve sněhu v parku. Po návratu domů Mia lehla a prospala v podstatě celého Silvestra a zvedla se až v půlnoci, kdy jsme za oknem koukali na ohňostroj, který se jí moc líbil :) Naštěstí se petard a rachejtlí nebojí, za což jsem moc ráda!Novinky z roku 2014: ZDE

webové stránky, grafika pro chovatele a focení psů cernohubova.com    NÁVŠTĚV