Bellezza Bohemia - Maďarský ohař krátkosrstý

2020    |    2019    |    2018    |    2017    |    2016    |    2015    |    2014    

16.11.2016 Pravidelná zdravotní kontrola

Dne 16.11.2016 jsme po 2 letech opět navštívili oftamologa MVDr. Beránka, aby Mie překontroloval očíčka. Výsledek? Mia je opět PROSTÁ GENETICKÝCH OČNÍCH VAD ❤️ Následující týden jsme ještě navštívili naší paní veterinářku v Pet Care Clinic, aby nám po roce opět překontrolovala krev, kterou kontrolujeme preventivně každý rok zejména kvůli krmení syrovým masem, abychom měli přehled, zda je Mia zdravá a nic jí nechybí. Stejně jako loni byly výsledky naprosto v normě a Miuška je naprosto vpořádku. Dne 27.11.2016 byl na vyšetření očních vad i tatínek našeho plánovaného vrhu A, který je rovněž prostý genetických očních vad. Máme velikou radost!!!

MVP a NVP Karlsruhe 12.-13.11.2016

Ještě před plánovaným krytím jsme si vyrazili do německého města Karlsruhe, kde se konala dvoudenní výstava psů s cílem započíst německého šampiona krásy :) Dne 12.11.2016 se konala mezinárodní výstava, kde si Mia vyběhala ve třídě pracovní v konkurenci zahraničních fen krásný posudek s hodnocením - výborná 1, Anw.Dt.Ch. VDH (CAC VDH), res. CAC a res. CACIB!!! Posuzovala švýcarská posuzující Christine Rossier.
Druhý den 13.11.2016 se konala národní výstava a Mia opět startovala ve třídě pracovní v konkurenci zahraničních fen a vyběhala si moc pěkný posudek a hodnocení - výborná 1, Anw.Dt.Ch. VDH (CAC VDH), CAC, Karlsruhe sieger (vítěz Karlsruhe) a BOS!!! Posuzovala polská posuzující Elizabeth Chwalibog. Mia tímto víkendem započala čekatelství německého šampiona VDH a německého šampiona! :)

15.10.2016 NVP JELENIA GORA

Dne 15.10.2016 jsme se vydali na národní výstavu do polského města Jelenia Gora ❤... Mia si v konkurenci úspěšných fen vyběhala krásný posudek s hodnocením - výborná 1, CWC, Nejlepší fena, Národní vítěz, BOS!!!

SZVP 25.9.2016 OMS KARLOVY VARY - VODNÍ ZKOUŠKY V I. CENĚ :)

Naposlední chvíli jsme se Miou přihlásili na polední letošní vodní zkoušky pořádané OMS Karlovy Vary, které jsme dokončili v I. ceně na celkovém 5. místě. Terén a podmínky byly vcelku zajímavé a ač Mia při přípravách ukazovala naprosto skvělou práci, tak při zkouškách pár chybiček bylo, které ale zavinila zejména zbytečná nervozita paničky a 2 náročné dmy před zkouškami, kdy Mia vůbec neodpočívala a sportovala... ponaučení pro příště! I. cena a 5. místo je krásné, ale v příštím roce ten plný počet dáme, protože na to Mia ve vodě má! :)

MVP INNSBRUCK - MIA ZAPOČALA RAKOUSKÉHO A ALPSKÉHO ŠAMPIONA!

Ve dnech 13.-14.8.2016 jsme se vydali na mezinárodní výstavu do rakouského města Innsbruck s cílem započíst rakouského šampiona krásy ❤... což se nám povedlo a ještě jsme předčily naše očekávání ❤️ Mia si po oba dny vedla krásně a vyběhala krásné posudky s hodnocením - 2x výborná 1, 2x CACA, 2x CACIB a 2x BOS a 1x Alpensieger (Alpský vítěz)!!! Tímto Mia započala rakouský šampionát krásy. V neděli výstava nesla název Alpensieger (alpský vítěz) a díky tomu Mia získala titul Alpský vítěz a započala tak i Aplského šampiona :) Přivezli jsme si nejen krásné tituly, ale i nádherné ceny.

NVP LEGNICKIE POLE 17.7.2016 - MIA DODĚLALA ŠAMPIONA KRÁSY POLSKA!

Dne 17.7.2016 jsme se vydali na národní výstavu do polského města Legnickie Pole s cílem získat poslední titul CWC a dodělat tak polského šampiona krásy ❤️ ... což se nám splnilo ještě s třešničkou na dortu ❤️ Mia si vyběhala krásný posudek s hodnocením - výborná 1, CWC, Nejlepší fena, Národní vítěz BOB!!! Porazila i krásného polského psa a stala se tak vítězkou plemene :) V závěrečných soutěžích patřila první místa nádherným setříkům, ale to nám nevadí, protože se Mia stala novou šampionkou krásy Polska !!! ❤️

26.6.2016 MIA SLAVÍ 3. NAROZENINY

Dnes 26.6.2016 to jsou 3 roky, co se narodila naše zrzavá holčička ❤️ Miuško, přejeme ti jen to nejepší, hlavně hodně zdravíčka a at nám děláš radost ještě spoustu let! Jsi to nejlepší rozhodnutí, které jsme udělali! ❤️ Všem sourozencům z vrhu "B" Campo Stellare přejeme krásné narozeniny!

18.6.2016 LESNÍ ZKOUŠKY OMS PRAHA - VENKOV

Dne 18.6.2016 jsme se s Miou zúčastili lesních zkoušek pořádaných OMS Praha - venkov. Ač jsme na zkoušky cvičili již delší dobu, tak jsem do poslední chvíle váhala, zda na zkoušky jít, nejen kvůli své nervozitě, ale i proto, že Mia týden před zkouškami začala dělat kraviny na všech disciplínách s liškou. Nejdříve jsem nechápala, co se stalo, ale potom mi došlo, že máme 2 měsíce od posledního hárání a že se jí zřejmě plaší hormony :D Všichni mi říkali "věř jí" !!! Věřila jsem a ona mě nezklamala :) Zkoušky jsme došli do konce v I. ceně s počtem 232 bodů na krásném 4. místě ❤️

NVP SWIEBODZICE 5.6.2016 - MIA NA BEDNĚ V ZÁVĚREČNÝCH SOUTĚŽÍCH!

Neskutečné se stává skutečností ❤️ Dne 5.6.2016 jsme vyjeli na národní výstavu do polského města Swiebodzice. Původně jsme měli v plánu dodělat šampiona krásy Polska, ale díky změně rozhodčích na poslední chvíli jsme věděli, že šampiona nedoděláme, jelikož nám dali posuzujícího Jana Ryka, od kterého již jeden titul CWC máme. Do poslední chvíle jsme zvažovali, zda na výstavu vůbec jet, ale nakonec jsme se rozhodli dobře a jeli jsme :) Ve velkém vedru si Mia vyběhala nádherný výsledek - výborná 1, CWC, Nejlepší fena, Národní vítěz a nás první titul BOB!!! ❤️ Tím pádem jsme měli možnost nastoupit i v závěrečných soutěžích, kde se nám splnil jeden ze snů, a to postavit se na bednu :) Mia si v záveřečných soutěžích vyběhala Best of Group 4 (BOG 4) ❤️ Nedá se ani popsat jakou máme radost a holt si uděláme ještě jeden výlet do Polska s cílem dokončit šampiona Polska :))

PODKRUŠNOHORSKÁ VÝSTAVA PSŮ LOVECKÝCH PLEMEN ČERVENÝ HRÁDEK

Dne 14.5.2016 jsme se s Miou zúčastnili Podkrušnohorské výstavy psů loveckých plemen :) Mia byla ve třídě vítězů, kde si vyběhala krásný posudek a hodnocení výborná 1, vítěz třídy, oblastní vítěz a vítěz plemene ❤️ Posuzoval pan Petr Buba.

MVP PRAHA 30.4.2016 - ZAPOČAT INTERŠAMPIÓN A ŠAMPIÓN ČMKU!

Dne 30.4.2016 jsme se s Miou zúčastnili Mezinárodní výstavy psů v Praze :) Jelikož Mia byla přihlášená ve třídě pracovní pro případ, že bychom nedodělali šampionát ČR na výstavě v Ostravě, tak nám vlastně o nic nešlo a tímpádem z paničky spadly všechny nervy :) Pan rozhodčí RNDr. Petr Dvořák známkami VD a dokonce i D opravdu nešetřil. Mia se velké konkurenci krásných fen moc hezky prezentovala a vyběhaly jsme spolu pro nás zatím nejúspěšnější výsledek - V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB a BOS s moc hezkým posudkem, čímž jsme započaly interšampióna a šampióna ČMKU ❤️

NVP OSTRAVA 9.4.2016 - DOKONČEN ŠAMPIONÁT KRÁSY ČR!

Dne 9.4.2016 jsme se s Miou zúčastnili Národní výstavy psů v Ostravě :) Výstava sama o sobě byla dost náročná vzhledem k deštivému počasí a pan rozhodčí Luděk Müller známkami VD a V bez titulu opravdu nešetřil. Mia ač úplně mokrá a po více jak 2h na dešti a velké konkurenci se moc hezky prezentovala a vyběhala známku V2 (ze 3 fen) a jako jediná z plemene MOK získala titul res.CAC s moc hezkým posudkem, čímž jsme dodělali šampióna krásy ČR ❤️ Takže odteď už Ch. Bellezza Mia Campo Stellare ❤️

MIA AKTUÁLNĚ V POSTOJI :)

Nějak nám to malé miminko s červeným oboječkem vyrostlo :( Na horní fotce Miušce bylo asi 5 týdnů (váha 4-5 kg) a dole aktuální foto 2,5 roku při váze 22 kg :)

ZIMNÍ LOVECKÝ VÝCVIK :)

NEFLÁKÁME SE A CVIČÍME I V ZIMĚ A V MRAZECH :)Novinky z roku 2015: ZDE

webové stránky, grafika pro chovatele a focení psů cernohubova.com    NÁVŠTĚV